ege pos

Kurumsal

Barkod Otomasyon Sistemleri sektörünün lider firmalarından olan EGEPOS 2003  yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.

Oğuz İKEN & Selma KOŞUM

EGEPOS; çözüm sürecinde analitik yaklaşımın ne derece önemli olduğunun farkındadır. Bu yaklaşımın dayandığı temel prensip, gereksinimin çok yönlü ele alınması ve bunun giderilmesine yönelik alternatif çözümlerin sunulmasıdır. Egepos’un alternatif çözüm sunabilmesinin ön koşulu, sektörün ileri gelen yazılım ve donanım firmalarıyla yapılandırdığı iş ortaklıkları oluşturmaktır.

 

Şirketimiz amaçları ve Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı,Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi,hiçbir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemeyi,tüm riskleri kontrol altına almayı,çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve memnuniyetini sağlamayı,müşteri şikayetlerini etkili bir şekilde ele alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı taahhüt eder.

whatsapp
Hemen Ara
TOP